Dzień Otwarty

14 marca zorganizowaliśmy z naszej szkole Dzień otwartych drzwi. W spotkaniu uczestniczyli przyszli pierwszoklasiści z rodzicami, burmistrz i zastępca burmistrza Leśnej, przewodnicząca Rady Rodziców oraz dyrekcja i nauczyciele. Z tej okazji na dzieci czekały ciekawe warsztaty i zajęcia przygotowane przez panie z edukacji wczesnoszkolnej i panią z biblioteki szkolnej. Uczniowie ze starszych klas zaprezentowali młodszym kolegom pracownię komputerową oraz przygotowali doświadczenia chemiczne. W tym czasie rodzice obejrzeli prezentację multimedialną o szkole, a następnie zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły i zapoznania się z jej wyposażeniem. Po wszystkim był czas na swobodne rozmowy przy kawie i cieście.

Autor: E.K.