Najlepsi z najlepszych!

W piątek w  naszej szkole odbył się apel, podczas którego pan dyrektor Edward Smusz wręczył puchar najlepszej klasy. W tym semestrze puchar trafił w ręce uczniów klasy czwartej.

Następnie dyrektor wręczył dyplomy uczniom, którzy w I semestrze osiągnęli najwyższą średnią. Nagrodą za wysokie wyniki w nauce jest stypendium.

Jan Myśliński (kl.I) oraz Zuzanna Plucińska (kl.II) otrzymali dyplomy za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kwiaty dla Babci i Dziadka”.

Uczniowie klasy III otrzymali dyplom za wzorowe czytelnictwo w I semestrze, a wzorowymi czytelnikami, którzy przeczytali najwięcej książek okazały się: Lilla Warzecha (kl.II), Julia Jędrzejczyk (kl.III) oraz Lena Plucińska (kl.III).

Uczniowie z najwyższą średnią:

Wiktor Turczynowicz kl.IV

Wiktoria Tomaszewska kl.IV

Lena Iwaniec kl.IV

Maja Rypicz kl.V

Lena Olek kl.V

Leon Włodarczyk kl.V

Aleksander Koćma kl.VI

Arkadiusz Cieślik kl.VI

Karol Kotliński kl.VI

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: E.K.